„SOM MAMA - SOM OTEC 2018“Uvažujete o prihlásení sa na Duchovnú obnovu „SOM MAMA - SOM OTEC“, v termíne 7.-10.jún 2018 na Škutovkách, pri Liptovskej Osade? Nech sa páči, predtým ako vypíšete záväzne prihlasovací formulár, ponúkame Vám bližšie informácie.

DO sa zúčastňujú celé rodiny: rodičia a ich deti vo veku od 0-12r. Samozrejme, ak sa inak nedá, prísť môže len maminka či len ocko, povzbudzujeme vás však: prijmite pozvanie obaja: mamka i ocko :-). Prednášky, zmysluplné rozhovory, diskusné fóra, spoločné aktivity s vašimi ratoliestkami, atď... stoja za to!“

V prípade, že sa na obnove zúčastní iba jeden z rodičov, odporúčame prísť s jedným, max. 2 detičkami. Ak sa tak nedá, nemajte to za prekážku účasti na obnove, napíšte nám, vyriešime to k vzájomnej spokojnosti. Neodmysliteľnou súčasťou programu duchovnej obnovy sú i denne slávené sv.omše, 24 hod prítomnosť kňaza, možnosť adorácie, sv. spovede či rozhovoru.

Začiatok + doprava: začíname v štvrtok, 7. júna 2018 o 16.30h, prosíme, aby ste sa do Rekreačného zariadenia Škutovky (GPS 48.964765, 19.257268) dopravili od 14.00h - do 16.00h. Program obnovy končíme v nedeľu, obedom o 13.00h.

Strava – tá spoločná, sa bude podávať 3x denne (raňajky, obed, večera), ostatné pre Vaše deti (desiata, olovrant), podľa toho, čo majú radi ostávajú vo Vašej réžii. Pitný režim zabezpečíme. Spoločné stravovanie začína v štvrtok večerou, končí v nedeľu obedom. V prípade bezlep. či inej diéty, ktorú musíte pri prihlasovaní uviesť, si pečivo či iné špeciálne potraviny musíte priniesť sami.

Nezabudnite si základné hygienické potreby, pozn. blok, písacie potreby, stravu na desiatu, či olovrant pre deti, ale i na spoločný stôl ku káve či čaju, prenosné chladničky, obuv a oblečenie (aj na výmenu) nielen do vnútra zariadenia ale aj do prírody, prikrývku na hlavu, pršiplášť, fľašku na vodu, malý turistický vak na desiatu, preukaz poistenca, lieky, ak nejaké vy, či dieťa užívate. Po celý čas tam i tentokrát s nami bude lekársky manželský pár, ktorý sa bude v prípade potreby ujímať tých, ktorí to budú potrebovať.

Pre dieťatko (0-3r) si môžete priviesť vlastnú prenosnú postieľku, tiež kočík, v ktorom ho budú animátori kočíkovať. Nezabudnite na obľúbené hračky svojich detí, bicyklík, odrážadlo, kočiarik s obľúbenou bábikou, šport. potreby, lopty, atď ...

Deti budú počas programu rodičov zadelené podľa veku do skupiniek a spolu s animátormi, ktorým bude „veliť“ Janka, budú cez katechézy, hru, piesne či iné aktivity spoznávať NEBO cez „Sieň svätých.“

Poplatky sú odstupňované podľa veku detí, zahŕňajú náklady na stravu, ubytovanie a časť nákladov spojených so službou animátorov, ktorých zabezpečujeme pre všetky deti (0-3r budú mať samostatne animátora, staršie deti budú zadelení po 2-4 v skupinkách).

Ak ste rozhodnutí prihlásiť sa, odošlite nám vyplnený prih. formulár, odkontrolujte zodpovedne výšku platby podľa nižšie uvedeného cenníka poplatkov, výslednú sumu uhraďte na účet duch. obnov: IBAN SK52 0900 0000 0051 1853 6583, najneskôr do 28. mája 2018. Po tomto dátume z organizačných dôvodov vaše prihlásenie neakceptujeme, ďakujeme za pochopenie. Pri úhrade platby do správy pre prijímateľa uveďte heslo: SOM MAMA, SOM OTEC + vaše meno a priezvisko. O prijatí na obnovu rozhoduje poradie prihlásenia (tzn. vypísaný a odoslaný prihláškový formulár) + prijatá platba na našom účte.

Ak sme na niečo podstatné zabudli, nech sa páči, v prípade nejasností, či iných otázok nám píšte na našu e-mailovú adresu: info.som.mama.otec@gmail.com

Tešííííme sa na vzácny čas s Bohom.. so sebou navzájom.. s celým spoločenstvom..

za celý prípravno - organizačný tím

beomarušky: Maruška Kohutiarová a Bea Stasová :-)

REGISTRÁCIA UZAVRETÁ.